Anyaggazdálkodó

Pécs

Pannon Hőerőmű Zrt.

Pannon Hőerőmű Zrt. - Anyaggazdálkodó

Pécs

A Pannon Hőerőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Anyaggazdálkodó pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársat keres

Feladata

Mi lesz a feladata anyaggazdálkodóként?

  • Aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó munkafolyamatok támogatásában
  • Piackutatások elvégzése
  • Árajánlatok bekérése
  • Pályázatok és tárgyalások lebonyolítása
  • Keretszerződések előkészítése, megrendelések készítése értékhatárhoz kötve
  • Szállítók minősítése igény esetén
  • A termeléssel és a társterületekkel való aktív együttműködés és kommunikáció
Követelmények

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Középfokú logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Problémamegoldó és elemző képesség
  • Rendszerezettség és pontosság
Előnyök

Ami előnyt jelent az Ön számára a kiválasztásnál:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Navision program ismerete
  • Műszaki beállítottság
Amit mi biztosítunk

Az elköteleződését az alábbiakkal háláljuk meg:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszonyt biztosítunk
  • Támogató csapat várja, akik segítenek a betanulási időszakban és a napi munka során
  • Szakmai továbbképzési lehetőségeket biztosítunk
  • Munkába járás támogatása, akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíjkedvezmény
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
Egyéb információk

Várjuk annak az anyagbeszerzési és gazdálkodási gyakorlattal rendelkező logisztikusnak a jelentkezését, aki szeretne egy nagy tudással és tapasztalattal rendelkező összeszokott csapat részévé válni.

A Pannon Hőerőmű Zrt. üzemelteti Közép-Európa legnagyobb biomassza-erőművét. Ennek köszönhetően 2013 óta Pécs az első olyan hazai nagyváros, ahol a távfűtés hőenergiája teljes egészében megújuló forrásból származik. Az Erőmű 2007 óta tagja a Veolia cégcsoportnak.

Legyen Ön is része a környezettudatos energiatermelésnek, csatlakozzon hozzánk!

Munkavégzés helye

Pécs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra