Gépész

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Gépész

Ajka

A Bakonyi Erőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja GÉPÉSZ pozícióba teljes munkaidőben határozatlan időtartamra munkatársat keres.

Feladata

Gépészként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Önállóan ellátja a turbina segédberendezéseinek, valamint egyéb tápházi berendezések kezelését
  • A kezelt területhez tartozó, esetenként előforduló gépészeti hibák felszámolása, kisebb javítások végzése
  • Üzemviteli dokumentáció rendszeres vezetése
  • Munkaterület üzemi rendjének betartása, takarítási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az erőmű karbantartó szakembereivel
Követelmények

Amire szüksége lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Középfokú műszaki/gépész végzettség
  • Folyamatos műszak vállalása (8 órás műszakok)
  • Jó műszaki érzék
  • A munkautasítások pontos követése
Előnyök

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Kazángépész és/vagy turbinagépész végzettség
  • Erőműves szakmai gyakorlat
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos műszakpótlék (50%)
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Áramdíj kedvezmény
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Előre lépési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
Egyéb információk

A Bakonyi Erőmű több évtizedes múltra tekint vissza, 2017 óta pedig a Veolia cégcsoport tagja. Velünk hosszútávra tervezhet és előrelépési lehetőség is várja. Ha rendelkezik gépész végzettséggel és mindig is érdekelték a kazánok és turbinák, valamint Ön is szeretne hozzájárulni Ajka városának hő és energia ellátásához küldje el nekünk önéletrajzát!

Munkavégzés helye

Ajka