Laboráns

Pécs

Pannon Biomassza Kft.

Pannon Biomassza Kft. - Laboráns

Pécs

A Pannon-Biomassza Kft. pécsi telephelyére, határozatlan időre keressük laboráns munkakörbe új kollégánkat!

Feladata

Laboránsként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A pécsi erőmű részére érkező tüzelőanyagok mintavétele, átvétele, feldolgozása
  • A vizsgálatokhoz szükséges segédanyagok, eszközök előkészítése
  • Szabvány szerinti tüzelőanyag elemzési vizsgálatok szabvány szerinti határidőre való elvégezése (Nedvességtartalom, hamutartalom, égéshő és fűtőérték)
  • A laboratórium működésével összefüggésben lévő dokumentációs és adminisztrációs feladatok (vizsgálati lapok töltése, jegyzőkönyv-, kimutatások-, összesítő táblázatok készítése, nyilvántartások vezetése)
  • A laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó napi szintű karbantartási feladatainak elvégzése (pl: tisztítás, hűtőfolyadék pótlása)
  • Cégcsoport minőségirányítási dokumentumainak alkalmazása, betartása

A munkavégzés két műszakos munkarendben történik, ahol a délelőttös műszak 6-14 óráig, a délutános műszak pedig 14-22 óráig tart.

Követelmények

Szívesen látnánk a csapatunkban, ha:

  • rendelkezik érettségivel és/vagy vegyipari szakirányú végzettséggel
  • MS Office felhasználói szintű ismeretei vannak
  • megbízható, önálló és fegyelmezett személyiség
  • nagyfokú precizitással végzi munkáját
  • szívesen dolgozik csapatban
  • szabálykövető attitűd jellemzi
  • szereti a kiszámítható, ismétlődő munkafolyamatokat
Előnyök

A kiválasztás során előnyt jelent az Ön számára:

  • Ha rendelkezik egyéb környezetvédelmi, vagy
  • laborgyakorlatot magába foglaló egyéb technikusi végzettséggel.
  • Ha korábban már szerzett hasonló munkakörben tapasztalatot.
  • Ismeri a laboratóriumi eszközök használatát (táramérleg, kaloriméter)
  • Van tapasztalata laboratóriumi dokumentációval
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Új, minden szükséges eszközzel felszerelt laboratórium
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Áramdíj kedvezmény
  • 20%-os délutános műszakpótlék
  • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
Egyéb információk

A Pannon Biomassza Kft. Pécsen található telephelye a Pannon Hőerőmű szerves része. A vállalat több mint 25 éves múltra tekint vissza, és célja a környezettudatos energiatermelés megújuló alapú energiaforrások felhasználásával.

Ha szeretne Ön is hozzájárulni Pécs városának hő és energia ellátásához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Pécs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra