Kalorikus rendszerkezelő

Nyíregyháza

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kalorikus rendszerkezelő

Nyíregyháza

A Veolia Energia Magyarország Zrt. cégcsoport tulajdonában lévő nyíregyházi erőmű kalorikus rendszerkezelőjeként az alábbi feladatok várnának Önre:

  • A nyíregyházi erőmű kalorikus gépeinek (beleértve a kombinált ciklusú erőműveket) és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása

  • Vízüzemi berendezések, folyamatok távfelügyeleti és helyszíni ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozása

  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése

  • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kísérése, munkaterület átadása, átvétele

  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése

Munkarend:

  • 12 órás folyamatos munkarendben történő a munkavégzés (12 óra nappal (7-19óra), 24 óra pihenő, 12 óra éjszaka (19-7 óra), 48 óra pihenő).

  • A 40 órás munkahét biztosítása évente 12-14 szabadnap, átlagosan havonta 1 plusz szabadnap kiadásával történik.

Követelmények
  • Érettségi/műszaki technikum

  • Folyamatos munkarend vállalása

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeretek (excel)

  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség

  • Szükséges tanfolyamokon, képzéseken való eredményes részvétel

Előnyök
    • Kazángépész végzettség

    • Turbinagépész végzettség

    • Gázturbinagépész végzettség

    • Villanyszerelő és villamosmű kezelői végzettség

    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat

    • Tűzvédelmi szakvizsga megléte/érvényessége

    • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony

    • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban

    • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

    • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása

    • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be

    • 30%-os folyamatos műszakpótlék

    • MetLife biztosítási csomag

    • Minden hónapban pontos fizetés

    • Munkaruha biztosítása

    • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség

Egyéb információk

Várjuk jelentkezését a A Veolia Energia Magyarország Zrt. cégcsoport tulajdonában lévő nyíregyházi erőműbe!

Munkavégzés helye

Nyíregyháza