Adózási osztályvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Adózási osztályvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Adózási osztályvezető pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • bevallások, jelentések, statisztikák határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • adófolyószámlák figyelemmel kísérése, szükség esetén rendezése
  • adóbevallások, kapcsolódó kimutatások előkészítése
  • adat és dokumentumszolgáltatás a hivatalok felé
  • cégvezetéssel történő együttműködés
  • riportok készítése, éves beszámolók összeállításának támogatása
  • a beosztott dolgozók felügyelete és motiválása,
  • társosztályokkal való szoros együttműködés.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel gazdasági, és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik vezetői pozícióban adózási területen,
  • mérlegképes és adótanácsadói szakmai végzettséggel rendelkezik,
  • talpraesett, folyamatgondolkodó, vezető személyiségnek tartja magát,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete,
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemzi munkáját
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • versenyképes fizetést, prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra