Vízlágyító kezelő

Dorog

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Vízlágyító kezelő

Dorog

A Dorogi Erőmű a Veolia csoport tagja munkatársat keres vízlágyító kezelő pozícióba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Feladata

Vízlágyító kezelőként az alábbi feladatai lesznek:

  • Biztosítja az erőmű zavartalan technológiai vízellátását.
  • A vízlágyító berendezéseit és segédberendezéseit gazdaságosan és zavarmentesen üzemelteti.
  • A vízelőkészítő folyamatokat felügyeli és beavatkozik szükség szerint.
  • Ellátja a rendszeresített esemény és adatrögzítési feladatokat (naplózásokat).
  • Előírás szerint elvégzi a rendszeres és folyamatos vízminőség ellenőrzéseket, zavar, vagy minőségromlás esetén beavatkozik és vezetőit értesíti.
  • Felügyeli és kezeli a szennyvíz előkezelő rendszert, rendellenesség esetén beavatkozik.

A munkavégzés folyamatos műszakban történik (2 nap délelőtt 6-14; 2 nap délután 14-22; 2 nap éjszaka 22-6; 4 nap pihenő)

Követelmények

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igény a folyamatos fejlődésre
Előnyök

Előnyt jelent Önnek a kiválasztásnál:

  • Vegyésztechnikus vagy vegyigépész végzettség
  • Gépész szakirányú végzettség
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Folyamatos műszakpótlék (30%)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Minden hónapban pontos fizetés
Egyéb információk

A Dorogi Erőmű több mint 110 éves múltra tekint vissza. Az erőmű Dorog és Esztergom városában megközelítőleg 10 000 felhasználót lát el távhővel, valamint melegvízzel, egyéb ügyfeleinek pedig ipari gőzt szolgáltat. A fenntarthatóság jegyében az erőmű biomasszát is használ az energia előállításához. Amennyiben szeretne egy biztos hátterű, környezettudatos vállalatnál dolgozni, jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Dorog

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra