Pénzügyi munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Pénzügyi munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Gazdasági Igazgatóságára Pénzügyi munkatárs pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • a cégcsoport több üzletági társaságának teljes körű adóbevallási kötelezettségeinek elszámolása a hatóságok ( helyi adóiroda és NAV felé), főkönyvi és hatósági ellenőrzésében közreműködés (belső szabályzatok és jogszabályok alapján), az informatikai rendszerek alkalmazásával,
  • a társaságcsoport belső szabályzatai alapján a vállalkozói szerződések adózási és számlázási fizetési feltételeinek jogszabályi megfelelősségének ellenőrzése;,
  • közreműködés az éves és évközi könyvvizsgálatokban, belső auditokban, hatósági ellenőrzésekben,
  • eseti elemzések, kimutatások készítése adózáshoz kapcsolódó kigyűjtések és egyéb adminisztratív feladatok elvégzése,
  • komplett adózási kérdésekben állásfoglalás kialakítása, tanácsadás előkészítés.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik,
  • adótanácsadói képzettséggel rendelkezik
  • precíz, megbízható munkavégzésre,
  • kiváló számolási készség, , önálló munkavégzés jellemzi,
  • magabiztos az MS Excel és Word tudása.
Előnyök

Kifejezetten előnyt jelent, ha:

  • rendelkezik energetikai és távhőszolgáltatás területén könyvelési, adózási  tapasztalattal,
  • ismeri a Navison vállalatirányítási rendszert.
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra