HR generalista

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - HR generalista

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. HR generalista pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • belépéshez, kilépéshez, munkaszerződés módosításhoz kapcsolódó operatív folyamatok teljes körű adminisztrációja és koordinációja,
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása,
  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, javaslattétel azok fejlesztésére,
  • országos szintű toborzáskiválasztási feladatok ellátása,
  • hatékony toborzási módszerek felkutatása,
  • bérszámfejtőkkel való kapcsolattartás,
  • új belépők integrálásának támogatása,
  • a területhez tartozó projektekben közreműködés,
  • kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • minimum 13 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik multinacionális vállalatnál,
  • felhasználói szinten kezeli az Microsoft Office programokat (kiemelten Excel, Word),
  • lojális, proaktív személynek tartja magát,
  • önálló, precíz munkavégzés jellemzi munkáját.
Előnyök

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezik „B” kategóriás jogosítvánnyal,
  • közösségi média (FB, LinkedIn) kampányok támogatásában és/vagy fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • fiatalos irodai környezetet,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra