Kazángépész

Budapest

Kőbányahő Kft.

Kőbányahő Kft. - Kazángépész

Budapest

A Kőbányahő Kft.-be keressük új kazángépészünket!

  • Az erőmű kalorikus gépeinek és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Vízüzemi berendezések, folyamatok távfelügyeleti és helyszíni ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozása
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kisérése, munkaterület átadása, átvétele
  • Virtuális erőmű kezelő rendszer felügyeletébe szükség szerinti segítségnyújtás
  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése
Követelmények
  • Kazángépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeretek (excel)
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
Előnyök
  • Turbinagépész végzettség
  • Villanyszerelő és villamosmű kezelői végzettség
Amit mi biztosítunk
  • Stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra