Kazángépész

Nyíregyháza

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kazángépész - Nyíregyháza

Nyíregyháza

A Nyíregyházi Erőmű a Veolia Energia cégcsoport tagja kazángépész (kalorikus rendszerkezelő) pozícióba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

Feladata

Kalorikus rendszerkezelőként a feladata lesz:

  • A nyíregyházi erőmű kalorikus gépeinek (beleértve a kombinált ciklusú erőműveket) és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Vízüzemi berendezések, folyamatok távfelügyeleti és helyszíni ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozása
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kisérése, munkaterület átadása, átvétele
  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése
Követelmények

Szívesen látnánk a csapatunkban ha:

  • Rendelkezik érettségivel és/vagy műszaki technikusi végzettséggel
  • Vállalja a 12 órás, folyamatos munkarendet (1 nap délelőtt 7-19 óráig, 1 nap délután 19-7 óráig, 2 nap pihenő)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretei vannak, főleg MS Office ismeretek (excel)
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyisége van
  • Részt venne a szükséges tanfolyamokon, képzéseken, melyeket eredményesen el is végezne
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
Előnyök

A kiválasztás során előnyt jelent az Ön számára:

  • Kazángépész végzettség
  • Turbinagépész végzettség
  • Gázturbinagépész végzettség
  • Villanyszerelő és villamosmű kezelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte/érvényessége
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • OTP számlavezetési kedvezmény
  • MetLife biztosítási csomag
  • Folyamatos műszakpótlék (30%)
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkaruha biztosítása
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
Munkavégzés helye

Nyíregyháza

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra