Hegesztő - lakatos

Dorog

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Hegesztő

Dorog

A dorogi erőmű hegesztő-lakatos munkakörben keres munkatársat, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladata
  • Az erőmű területén, valamint egyéb területeken felmerült hegesztési, lángvágási feladatok ellátása
  • Üzemeltetett berendezések és eszközök tervszerű karbantartása
  • Lakatos feladatok teljeskörű ellátása
  • Az erőművi főberendezések (kazánok, turbinák, hőközpontok) valamint a segédberendezések, tervszerű megelőző karbantartása
  • Meghibásodás esetén a hiba elhárítása, javítása
  • Az energetikai berendezéseken szakmairányú karbantartás végzése
  • Gépelemek és egyszerű szerkezetek kézi, valamint gépi szerszámokkal való szét- és összeszerelése
  • Alapvető anyag- és műszaki dokumentáció ismeretek felhasználásával javítási, felújítási feladatok elvégzése

Munkarend:
A munkavégzés egy műszakos munkarendben történik hétfőtől-péntekig, 6-14 óráig.

Követelmények

  • Gépészeti szakirányú (elsősorban hegesztő/lakatos) végzettség
  • Kézi ívhegesztő, huzalelektródás, védőgázas ívhegesztő, (MIG-MAG) volfrámelektródás, védőgázas ívhegesztő (TIG) és/vagy lánghegesztő hegesztői képesítés, aktív hegesztési tudás
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit mi biztosítunk
  • Családias, összetartó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Cég által biztosított, szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel (a bérlet 86%-át fizeti a cég), akár autóval (30 Ft/ km) járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • 4,5% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Munkavégzés helye

Dorog