Villamosmérnök

Pécs

Pannon Hőerőmű Zrt.

Pannon Hőerőmű Zrt. - Villamosmérnök

Pécs

A Pannon Hőerőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Villamosmérnök pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

Feladata

Mi lesz a feladata villamosmérnökként?

  • Egy darab 132 kV-os és egy darab 35 kV-os kapcsoló berendezés, valamint a kapcsolóterekhez tartozó NF/Köf illetve Köf/köf transzformátorok védelmi, működtető és jelzőköreinek karbantartása, a felmerülő hibák feltárása, javítása.
  • A rendszer központi és egyedi védelmi rendszerének az üzemeltetése, felügyelete.
  • 3 darab turbógenerátor és az ahhoz tartozó gerjesztő rendszer, valamint 10 kV-os kapcsolótér védelmi, működtető és jelzőköreinek karbantartása, a felmerülő hibák feltárása, javítása.
  • A generátorok központi és az egyes leágazások egyedi védelmi rendszerének az üzemeltetése, napi felügyelete.
  • Több tucat közép (3 kV-os) és kisfeszültségű (0,4 kV-os) főelosztó betáplálási és leágazási berendezés védelmi, működtető és jelzőköreinek karbantartása, a felmerülő hibák feltárása, javítása.
  • A kazánhoz tartozó elektrofilter gerjesztési rendszerének üzemeltetése, karbantartása, javítása.
  • Az erőmű területén felmerülő villamos erőátvitel területén történő beruházási feladatok műszaki támogatása.
  • A Pannon Hőerőmű Zrt. telephelyén található építmények, villamos berendezések villamos szabványossági felülvizsgálatainak lefolytatása, jegyzőkönyvek előállítása.
Követelmények

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Villamosmérnök diploma – erősáramú szakiránnyal
  • 5 év hasonló, „védelmes” munkakörben eltöltött gyakorlat (részletesen bemutatva)
  • A Protecta védelmi rendszereinek készségszintű ismerete
  • Magabiztos rajzolvasási készség
  • Primer kapcsolókészülékek működésének alapfokú ismerete
  • Felelős elkötelezettség a balesetmentes, megfontolt munkavégzésre
  • Nyugodt természet, stressztűrő képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Legalább alapfokú angol nyelvvizsga
  • Igény a folyamatos tanulásra
  • Vállalja, hogy a Vállalat támogatásával az alábbi tanfolyamokat sikeresen elvégzi:
    • Villamos műkezelő tanfolyam
    • Erősáramú berendezések biztonságtechnikai felülvizsgálója
    • Villámvédelmi felülvizsgáló
    • Robbanás biztos berendezések üzemeltetője, felülvizsgálója
Előnyök

Ami előnyt jelent az Ön számára a kiválasztásnál:

  • A fentebb felsorolt tanfolyamok megléte
  • Az Ethernet hálózatok ismerete, konfigurálásában építésében szerzett gyakorlat
  • A digitális védelmi rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Villamos jellegű Helyi Adatmegjelenítő rendszerek (PROLAN, SRHMI stb.) üzemeltetésében szerzett gyakorlat
Amit mi biztosítunk

Az elköteleződését az alábbiakkal háláljuk meg:

  • Lehetővé tesszük, hogy folyamatosan képezze magát, mindig új és modern technikával, rendszerekkel ismerkedhessen meg, azok üzembe helyezését, üzemeltetését önállóan végezhesse, idővel a szakma elismert tekintélyévé válhasson.
  • Mindent megteszünk azért, hogy a Jelentkező idővel, egy megbízható, egymás és mások, valamint a Pannon Hőerőmű Zrt. telephelyén található berendezések iránt is felelősséget vállaló büszke csapat teljes jogú részévé válhasson.
  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszonyt biztosítunk
  • Támogató csapat várja, akik segítenek a betanulási időszakban és a napi munka során
  • Megbízható, kiszámítható előre tervezhető munkaidő beosztása lesz
  • Személyre szabott áramdíj kedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • Munkába járás támogatása, akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
Elvárt nyelvtudás
Egyéb információk

Várjuk annak a magabiztos, megalapozott tudással rendelkező erősáramú végzettségű villamos mérnöknek a jelentkezését, aki szeretne egy nagy tudással és tapasztalattal rendelkező összeszokott csapat részévé válni.

A Pannon Hőerőmű Zrt. üzemelteti Közép-Európa legnagyobb biomassza-erőművét. Ennek köszönhetően 2013 óta Pécs az első olyan hazai nagyváros, ahol a távfűtés hőenergiája teljes egészében megújuló forrásból származik. Az Erőmű 2007 óta tagja a Veolia cégcsoportnak.

Legyen Ön is része a környezettudatos energiatermelésnek, csatlakozzon hozzánk!

Munkavégzés helye

Pécs