Kazánkezelő

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Kazánkezelő

Ajka

A Bakonyi Erőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Kazánkezelő pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársakat keres.

Feladata

Kazánkezelőként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A kazánok és segédberendezéseinek üzemeltetése, felügyelete
  • Salak- és pernyeeltávolító rendszer működtetése
  • Üzemviteli dokumentáció rendszeres vezetése
  • A kezelt területhez tartozó esetenként előforduló hibák felszámolása, kisebb javítások, karbantartások elvégzése
  • Munkaterület üzemi rendjének betartása, takarítási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az erőmű karbantartó szakembereivel
Követelmények

Amire szüksége lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Kazánkezelő végzettség (12t/h alatti) és/vagy
  • Gépész szakirányú végzettség, szakmunkás bizonyítvány
  • Folyamatos műszak vállalása
Előnyök

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Kazángépész végzettség
  • Turbinagépész végzettség
  • Erőműves szakmai gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Előre lépési lehetőség
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Személyre szabott áramdíj kedvezmény
  • Folyamatos műszakpótlék (50%)
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
Egyéb információk

A Bakonyi Erőmű több évtizedes múltra tekint vissza, 2017 óta pedig a Veolia cégcsoport tagja. Az erőműben nagyrészt megújuló energiaforrásokból, biomassza tüzelésével állítanak elő villamos- és hőenergiát. Az erőmű mintegy 230 embernek biztosít munkát, ezzel Ajka legnagyobb foglalkoztatói között van. Ha Ön is szeretne a csapatunkhoz tartozni, valamint hozzájárulni Ajka városának hő és energia ellátásához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Ajka