Műszaki vezető

Ajka

Bakony Távhő Kft.

Bakony Távhő Kft. - Műszaki vezető

Ajka

Feladata
  • A távhőellátás gazdaságos, folyamatos és biztonságos szolgáltatásainak irányítása
  • Szolgáltatói berendezések állandó üzemképes állapotban tartása
  • Beruházások lebonyolítása, ehhez tartozó költségvetések, számlák és a tervezési munkák elkészítése
  • A városi távhőszolgáltató rendszer karbantartási munkáinak megszervezése, végrehajtása
  • A távhőszolgáltató rendszer éves karbantartási és fejlesztési tervének összeállítása
  • Adatszolgáltatások, beszámoló jelentések határidőre történő elkészítése
  • Szolgáltatói berendezésekről nyilvántartás vezetése
  • Műszaki jellegű adminisztráció ellátása
  • Egyeztetések a lakossági és intézményi megrendelőkkel
  • Energiatakarékossági tervek elkészítésében való részvétel
  • Hulladék-gazdálkodási feladatok ellátása
  • Beosztottjai munkájának irányítása és felügyelete
Követelmények
  • Felsőfokú szakirányú végzettség legalább 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal VAGY középfokú végzettség legalább 10 éves folyamatos távhőszolgáltatási tapasztalattal
  • Vezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
Amit mi biztosítunk
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil munkahely
  • Minden hónapban pontos fizetés

Munkavégzés helye

Ajka

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra