Vízlágyító kezelő

Pécs

Pannon Hőerőmű Zrt.

Pannon Hőerőmű Zrt. - Vízlágyító kezelő

Pécs

A Pannon Hőerőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Vízlágyító kezelő pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársakat keres.

  • Az erőmű vízüzemi berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete, ellenőrzése és karbantartásra történő előkészítése
  • Erőművi blokkok vegyészeti feladatainak elvégzése.
  • Szivattyúk üzemeltetése, ellenőrzése
  • Vízüzemi adatok rögzítése,
  • Az erőműben felhasználásra kerülő ipari vegyszerek (nátronlúg, sósav, mészhidrát stb.) kezelése (lefejtés, tárolás, felhasználás)
  • Üzemállapot változtatások elvégzése
  • Analitikai mérések végrehajtása
  • Üzemi nyilvántartások vezetése
  • Kisebb karbantartási munkák elvégzése
Követelmények
  • Vegyipari szakirányú végzettség
  • Informatikai alapismeretek (Microsoft Office)
  • Önálló munkavégzés a betanulási időt követően
  • Folyamatos munkarendben való munkavégzés
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • Vegyipari technikum
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Tervezhető munka-pihenő idő
Egyéb információk

A Veolia cégcsoporthoz tartozó Pannon Hőerőmű Zrt. üzemelteti Közép-Európa legnagyobb biomassza-erőművét. Ennek köszönhetően 2013 óta Pécs az első olyan hazai nagyváros, ahol teljes egészében megújuló forrásból származik a távfűtés hőenergiája.

Ha szeretne Ön is hozzájárulni 31500 pécsi lakás, valamint 460 közintézmény számára a távhőellátáshoz szükséges hőenergia előállításához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Pécs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra