Vízvezetékszerelő

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Vízvezetékszerelő

Ajka

A Bakonyi Erőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja VÍZVEZETÉKSZERELŐ pozícióba, teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

  • Bakonyi Erőmű Zrt. működési területén és a hozzá tartozó külsőtelephelyeken a fő és segédberendezések, víz és fűtés hálózat, valamint a csatornarendszer szerelése, karbantartása, javítása, tisztítása
  • A munkaterületen dolgozó többi szakmával és az üzemeltetőkkel szoros együttműködés
  • Meghibásodás esetén a hibás alkatrészek cseréje, javítás után végrehajtja a beüzemelést
  • A helyszínre szállított anyagok gondos kezelése
  • A munkák elvégzéséhez szükséges anyagmozgatás
Követelmények
  • Vezeték- és csőhálózat-szerelő (víz, gáz, fűtés) képzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Megbízható, önálló és pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
Amit mi biztosítunk
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Cafetéria juttatás
  • 13.havi fizetés
  • Áramdíjkedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye

Ajka