Munka- és tűzvédelmi területi referens

Debrecen, Nyíregyháza

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Munka- és tűzvédelmi területi referens

Debrecen

A Debreceni, Nyíregyházi Erőmű tekintetében a következő feladatok várnának az új belépő kollégánkra:

  • Időszakos biztonsági felülvizsgálatok lefolytatása,
  • Egyéni védőeszköz juttatási rend naprakészen tartása,
  • Munkabalesetek teljeskörű kivizsgálása, nyilvántartása és dokumentálása,
  • Munka- és tűzvédelmi ellenőrzések lefolytatása,
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások elvégzése,
  • Kapcsolattartás a munkavédelmi és munka-egészségügyi hatóságokkal, katasztrófavédelemmel, az erőművek képviselete hatósági ellenőrzések során,
  • Emelőgép ügyintézői feladatok ellátása (kivétel a jogszabályban egyéb jogosultsághoz kötött felülvizsgálatok elvégzése),
  • Belső auditokon és hatósági ellenőrzéseken jelenlét és együttműködés,
  • Tűzvédelmi berendezések (tűzoltókészülékek, tűzcsapok, oltórendszerek, tűzjelző rendszer, egyéb) jogszabályban előírt karbantartásának, felülvizsgálatának koordinálása, az előírt üzemeltetési naplók vezetése.
Követelmények
  • Munka- és tűzvédelmi szakmérnök diploma, vagy ezzel egyenértékű végzettség,
  • Legalább 3-5 év munka-és tűzvédelmi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv középszintű ismerete,
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Talpraesett, terhelhető, jó problémamegoldó képesség,
  • Önálló és precíz munkavégzés.
  • Értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • Stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • Hosszú távú munkalehetőséget,
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget,
  • Bruttó alapbér 400-470 000 Ft között
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást próbaidő lejárta után,
  • Munkába járás támogatását.
Munkavégzés helye

Debrecen
Nyíregyháza