Betanított ipari gépkezelő

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Betanított ipari gépkezelő

Ajka

A Bakonyi Erőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Betanított ipari gépkezelő pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársakat keres.

Betanított ipari gépkezelőként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Szivattyúk, valamint salak- és pernyeeltávolító eszközök üzemeltetése, felügyelete
  • Rakodógépek kezelése
  • A tüzelőanyag bejuttató rendszer üzemeltetése
  • Az üzemrész folyamatos ellenőrzése
  • Kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • Segédanyagok, alkatrészek előkészítése
Követelmények

Amire szüksége lesz a pozíció betöltéséhez:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos műszak vállalása (8 órás műszakok)
  • Jó műszaki érzék
  • A munkautasítások pontos követése
Előnyök

A kiválasztás során előnyt jelent az Ön számára:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Raktáros és/vagy építőipari tapasztalat
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Előre lépési lehetőség
  • Folyamatos műszakpótlék (50%)
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Személyre szabott áramdíj kedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
Egyéb információk

A Bakonyi Erőmű több évtizedes múltra tekint vissza, 2017 óta pedig a Veolia cégcsoport tagja. Az erőműben nagyrészt megújuló energiaforrásokból, biomassza tüzelésével állítanak elő villamos- és hőenergiát. Az erőmű mintegy 230 embernek biztosít munkát, ezzel Ajka legnagyobb foglalkoztatói között van. Ha Ön is szeretne csapatunkhoz tartozni, valamint hozzájárulni Ajka városának hő és energia ellátásához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Ajka