Elektronikai műszerész

Budaörs

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt.

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt. - Elektronikai műszerész/Erősáramú berendezés-szerelő

Budaörs

Az alvállalkozók által gyártott és telepített 0.4 kV-os villamos hálózatok, elosztók, folyamatirányító rendszerek és műszerek beüzemelését, illetve a keletkező hibák kivizsgálását és javítását.

Feladata

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Részvétel az alvállalkozók által gyártott és telepített 0.4 kV-os villamos hálózatok, elosztók, folyamatirányító rendszerek és műszerek beüzemelésében
  • A fenti rendszerekben keletkező hibák kivizsgálása, javítása
  • Alvállalkozók szakmai támogatása
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Erősáramú berendezés-szerelő vagy elektronikai műszerész végzettséggel rendelkezel
  • Kapcsolási rajzok olvasása és értelmezése nem okoz gondot
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Felelősségteljes, megbízható és precíz személyiségnek tartod magad
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetsz is
Előnyök

Előnyt jelent:

  • Szennyvíztisztítók, vízkezelők elektromos kivitelezési munkáiban való jártasság
  • Önálló villanyszerelői végzettség
  • Különböző hajtások, ipari kommunikációs buszok, Endress Hauser, Hach Lange, Nivelco műszerek és műszerközpontok ismerete
  • Villamos és egyéb tervező programok ismerte (EPLAN, AutoCAD),
  • PLC-s folyamatirányító rendszerek ismerete
Amit mi biztosítunk

Amit nyújtunk cserébe:

  • Egy környezettudatos cégnél való hosszútávú munkalehetőség
  • Alapbér és 13. havi prémium
  • Béren kívüli juttatás: Cafetéria, vállalati részvényjegyzés, egy hónapos nyári gyermek felügyelet (napközi tábor)
Elvárt nyelvtudás

A nyelvismeret nem elvárás.

Egyéb információk

A Veolia Water Solutions & Technologies Mo. Zrt. a nemzetközi Veolia csoport tagjanként

több mint 20 éve meghatározó szereplője a magyarországi szennyvíz-, víztisztítási és

környezetvédelmi piacnak. Az általunk tervezett és kivitelezett víztisztító-, valamint

szennyvízkezelő-rendszerek telepítésén túl vállaljuk ezek üzemeltetését is. Cégünk ezen

kívül teljes körű megoldást kínál a telephelyen felmerülő környezetvédelmi szolgáltatások,

lletve hulladékmenedzsment feladatok ellátása terén is.

Tevékenységeinkről részletesen honlapunkon is tájékozódhat.

Munkavégzés helye

Budaörs

A jelentkezéshez szükséges az alábbi adatokat kitöltenie.
Foglalt!
A mező kitöltése kötelező!
Érvénytelen érték
Ismeretlen eredetű hiba
Helytelen telefonszám formátum
Foglalt!
Foglalt!
Kérjük, fogadja el a felhasználási feltételeket!
A Felhasználási Feltételekben és az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a VEOLIA Energia Magyarország Zrt. kezelje.
A kiválasztás lezárult erre a pozícióra