Pénzügyi és számviteli csoportvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Pénzügyi és számviteli csoportvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Pénzügyi és számviteli csoportvezető pozícióba keres munkatársat hulladékiparban szerzett tapasztalattal

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • napi operatív pénzügyi, számlázási folyamatok megszervezése, ellenőrzése, értékelése
  • főkönyvi könyvelés, pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel, főkönyvi egyeztetések
  • eszközgazdálkodási feladatok koordinálása
  • számviteli folyamatok hatékony működésének támogatása
  • mérleg és eredménykimutatás készítése
  • beszámolók, szabályzatok készítése
  • adóhatósággal kapcsolatos feladatok ellátása
  • határidős és adhoc adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezik,
  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik (regisztrált)
  • vezetői szintű pozícióban szerzett tapasztalatot
  • dolgozott hulladékipari területen jelenlévő cégben
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemzi munkáját
Előnyök

Előnyt jelent, ha a jelölt:

  • angol nyelv közép szintű ismerete
  • ismeri a vállalatirányítási rendszereket (Navision, Therefore, Vectory, SAP)
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • alapbéren felül prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében. Kelenföldről busszal könnyen megközelíthető.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra