Elektrikus (Villanyszerelő)

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Elektrikus (Villanyszerelő)

Ajka

A Bakonyi Erőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Elektrikus (Villanyszerelő) pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

Feladata

Elektrikusként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A Bakonyi Erőmű Zrt. villamos berendezéseinek:
    • generátorok
    • transzformátorok
    • 10 kV; 3 kV; 0,4 kV-os fő és alelosztók
    • 220 V-os egyenáramú rendszer
    • 132 kV-os alállomás
    • villamos vezénylőtermi berendezések stb.
    • üzemeltetése, felügyelete, ellenőrzése és karbantartás előkészítő munkák elvégzése
  • Üzemnaplók, nyilvántartások pontos vezetése
  • A villamos berendezések hibáinak feltárása, elhárítása.
  • Esetenként részt vesz karbantartási kivitelezési munkákban
  • Együttműködés a társüzemek üzemviteli szolgálataival
  • Külső szerelői csoportok feszültség alatti és feszültség közelében végzett munkáinak felügyelete
Követelmények

Amire szüksége lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Villanyszerelő és /vagy villamos-ipari szakközépiskolai végzettség
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrése, logikus gondolkodás
  • Lojalitás, csapatjátékos attitűd
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előnyök

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Villamosmű kezelői végzettség
  • Ipari/erősáramú üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • B-C kategóriás vezetői engedély
  • EBF/ÉVF/VF felülvizsgálati jogosultság
  • Kábelszerelői végzettség
  • Kisfeszültségű FAM szerelő
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Folyamatos műszakpótlék (50%)
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Személyre szabott áramdíj kedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
Egyéb információk

A Bakonyi Erőmű több évtizedes múltra tekint vissza, 2017 óta pedig a Veolia cégcsoport tagja. Az erőműben nagyrészt megújuló energiaforrásokból, biomassza tüzelésével állítanak elő villamos- és hőenergiát. Az erőmű mintegy 230 embernek biztosít munkát, ezzel Ajka legnagyobb foglalkoztatói között van. Ha Ön is szeretne a csapatunkhoz tartozni, valamint hozzájárulni Ajka városának hő és energia ellátásához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Ajka