Virtuális Erőmű Termelésirányító

Budaörs

CHP-Erőmű Kft.

CHP-Erőmű Kft. - Virtuális Erőmű Termelésirányító

Budaörs

A CHP-Erőmű Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja Virtuális Erőmű Termelésirányító pozícióba keres munkatársat.

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • az ország különböző pontjain lévő gázmotoros kiserőművek termelésének, Szabályzó Központból történő online irányítása, optimalizálása és koordinálása,
  • gázmotoros Kiserőművekkel való kapcsolattartás,
  • Országos Rendszerirányító utasításainak betartása, betartatása,
  • megadott adatszolgáltatások teljesítése.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • felsőfokú gazdasági és/ vagy műszaki végzettséggel (Villamosmérnöki, Energetikai végzettség előny) rendelkezik,
  • affinitás, érdeklődés gazdasági és műszaki területet is érintő munkafeladatok megismerésére és elsajátítására,
  • vállalja a 12 órás munkarendben történő munkavégzést (éjszakai munkavégzést is beleértve),
  • magabiztosan kezeli az MS Officet (kiemelten Excel),

Várjuk jelentkezését, amennyiben jó kommunikációs és probléma megoldási készséggel rendelkezik, továbbá munkáját szereti önállóan, logikus gondolkodás és rendszerszemlélet keretében végezni!

Fontos, hogy leendő kollégánknak ne legyen színtévesztési problémája!

Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • figyelünk a munkamagánélet egyensúlyára,
  • munkatársainkkal hosszú távon tervezünk,
  • a betanulási folyamatot teljes körűen támogatja a csapat és vezető,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • egészségügyi szűrő programot,
  • nyári időszakban kisgyermekek fogadása csoportos foglalkozás keretében.
Egyéb információk

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs