Kazánfűtő

Komárom

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kazánfűtő és karbantartó

Komárom

A Veolia Energia Magyarország Zrt. új munkatársat keres Kazánfűtő és karbantartó pozícióba komáromi munkavégzéssel!

Feladata

Főbb feladatok, munkák:

  • gőzüzemű kazánház és vízkezelő rendszer teljeskörű üzemeltetése,
  • távfelügyeleti folyamatirányító rendszer kezelése,
  • valamint részvétel az ütemezett tervezett karbantartásokban és a hibaelhárításban.
Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • számítógép kezelői alapfokú ismeretek,
  • megbízhatóság,
  • önálló munkavégzés
  • legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • valamint a készenléti jellegű munkaidő vállalása (24 órás munkavégzés).
Előnyök

Mindenképpen előnyt jelent:

  • Víz- gáz-, fűtés-, vagy csőszerelő szakmunkás végzettség,
  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség,
  • Épületgépészet terén szerzett tapasztalat,
  • Gőzkazán üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Hőszolgáltatásban szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk

Amit kínálunk:

  • Bejelentett hosszútávú munkalehetőség,
  • Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • Rugalmasság a munkaidő beosztásában.
Munkavégzés helye

Komárom