Szenior kereskedő

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Szenior kereskedő

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja Kereskedelmi Igazgatóságára Szenior kereskedő pozícióba keres munkatársat!

Feladata

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • rendszeres kapcsolattartás az Energetikai szolgáltatások ágazat (elsősorban ipari) meglévő ügyfeleivel, szolgáltatásai bemutatása és többletértékesítés megvalósítása együttműködve az Energetikai szolgáltatások ágazat vezetőivel,
  • az ajánlatok felelős előkészítése, képviselete,
  • szerződések előkészítése, aláíratása
  • adott projekt kapcsán prezentációk, döntés előkészítő anyagok, üzleti terv és gazdaságossági költségszámítás készítése,
  • üzletfejlesztési lehetőségek feltérképezése, új ügyfelek felkutatása a távhőszolgáltatás valamint az épület energetika szolgáltatások területén,
  • értékesítési elvárások teljesítése a vállalati stratégiával összhangban,
  • ügyféladatbázis naprakész tartása, heti és havi értékesítési riportok készítése,
  • 2-3 fős csapat irányítása.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú műszaki felsőfokú végzettséggel (mérnöki és/vagy gazdasági), és minimum 5 év értékesítési, projekt előkészítési és menedzselési tapasztalattal rendelkezik,
  • releváns információkkal és élő kapcsolatrendszerrel rendelkezik az ipar és az épület energetikai szolgáltatások piacról (ESCO, központi költségvetésű ügyfelek, versenytársak),
  • alaposan ismeri a közbeszerzési eljárásokat és folyamatokat,
  • jó kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezik megfelelő üzleti szemlélet keretében,
  • költségtudatosság, proaktivitás jellemzi munkáját,
  • magabiztosan kezeli az MS Officet (kiemelten Word, Excel).
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • alapbéren felül prémiumot,
  • munkavégzéshez céges autó, mobiltelefon, laptop használatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Elvárt nyelvtudás

Olyan kollégára van szükségünk, aki a munkafeladatok során használható angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt. Anyavállaltunk francia, ezért a francia nyelv ismerete előnyt jelent, de a hivatalos munkanyelv az angol.

Egyéb információk

A munkakör utazással jár!

Munkavégzés helye

Budaörs