Műszaki előkészítő

Tatabánya

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt.

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt. - Műszaki előkészítő (Tatabánya)

Tatabánya

  • Pályázati anyagok feldolgozása: mennyiségszámítás, egységárak kidolgozása, költségkalkuláció elkészítése
  • Ütemtervek, műszaki leírások, szerződéstervezetek összeállítása
  • Árajánlatok bekérése alvállalkozóktól, beszállítóktól
  • Költségvetések, árlisták, referencialisták, energia- és egyéb kalkulációs táblázatok folyamatos aktualizálása, az ezekkel kapcsolatos ismeretek folyamatos frissítése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel, - esetenként hatóságokkal, ill. más szervezetekkel is - ajánlati kérdésekben
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat
  • Jó szervező és kommunikációs készséged van
  • Önállóan és precízen dolgozol
  • Rendelkezel a szükséges munkabírással a kiemelt terhelésű időszakokban
Előnyök
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes csapat vagyunk
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kreatív feladatok és szakmai fejlődés vár Rád
  • Versenyképes fizetés biztosítunk béren kívüli juttatásokkal és Cafetériával
  • Éves prémium kifizetést nyújtunk dolgozóinknak
  • Céges autó, mobiltelefon használatát biztosítjuk
  • Kiemelkedő vállalati képzéseinkkel támogatjuk a nyelvtanulást és a szakmai továbbképzéseket
Elvárt nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

Tatabánya

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra