Adminisztrátor

Budaörs Szabadság út 301

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Távhő adminisztrátor

Budaörs, Szabadság út 301

A Veolia Energia Magyarország Zrt. Távhő adminisztrátor pozícióba keres új munkatársat budaörsi munkavégzéssel!

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén. Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.
Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben szívesen végezne önálló, a szakterülethez tartozó feladatokat, továbbá szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését!

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfélkapcsolati feladatok koordinálása és ellenőrzése,
  • adminisztrációs és nyilvántartási feladatok, riportok elvégzése és megszervezése,
  • távhő adminisztrátorok, ügyfélszolgálatosok munkájának támogatása,
  • részvétel a távhő ágazat egységes külső és belső kommunikációjában,
  • részvétel az éves pénzügyi tervezésben,
  • az ágazat pályázatainak koordinálása (egyeztetés ágazaton belül, a társosztályokkal, a pályázatíróval, a pályázat kiírójával),
  • kapcsolattartás a fogyasztóvédelemmel, felügyeletet végző hatóságokkal,
  • az ágazat adatvédelmi jogszabályoknak történő megfelelőségének biztosítása,
  • szakmai szervezetekben való aktív részétel,
  • közszolgáltató honlapjának szerkesztése, jogszabályi megfeleltetése,
  • külső és belső adatszolgáltatások határidőben való elvégzése,
Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • határozott, önálló munkavégzés,
  • kiemelkedő szervezési készség.
Előnyök

Előnyök:

  • angol nyelvtudás,
  • fogyasztóvédelmi referens végzettség,
  • közszolgáltatónál eltöltött szakmai tapasztalat.
Amit mi biztosítunk

Amit kínálunk:

  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • támogató csapatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget.