Laboráns

Ajka

Pannon Biomassza Kft.

Pannon Biomassza Kft. - Laboráns

Ajka

A Pannon-Biomassza Kft. bővülő ajkai telephelyére keressük laboráns pozícióba új kollégáinkat!

Feladata
  • Tüzelőanyagok mintavétele, átvétele, feldolgozása, elemzési vizsgálatok szabvány szerinti elvégzése, dokumentálás; illetve a laboratórium működtetéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • A vizsgálatokhoz szükséges segédanyagok, eszközök előkészítése
  • Szabvány szerinti tüzelőanyag vizsgálatok határidőre való elvégezése. (Nedvességtartalom, hamutartalom, égéshő és fűtőérték)
  • A laboratórium működésével összefüggésben lévő dokumentációs és adminisztrációs feladatok (vizsgálati lapok töltése, jegyzőkönyv-, kimutatások-, összesítő táblázatok készítése, nyilvántartások pontos, precíz vezetése)
  • A laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó napi szintű karbantartási feladatainak elvégzése (pl: tisztítás, hűtőfolyadék pótlása, tömítések cseréje)
  • Cégcsoport minőségirányítási dokumentumainak alkalmazása, betartása
Követelmények
  • Szakközépiskola, vagy egyéb vegyész, illetve környezetvédelmi-, vagy laborgyakorlatot magában foglaló egyéb technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó monotónia tűrés
  • Kétműszakos munkarend vállalása
Amit mi biztosítunk
  • Jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések támogatása
  • Munkába járás támogatása
  • Műszakpótlék
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye

Ajka