Műszaki előkészítő

Budaörs Szabadság út 301

Veolia Mélyépítő Magyarország Kft.

Veolia Mélyépítő Magyarország Kft. - Műszaki előkészítő

Budaörs, Szabadság út 301

Feladata
  • Pályázati anyagok feldolgozása
    • mennyiségszámítás, árajánlatok bekérése, költségkalkuláció elkészítése
    • szakmai ajánlat elkészítése (költségvetés, ütemterv, organizációs terv)
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel, - esetenként hatóságokkal, ill. más szervezetekkel is - ajánlati kérdésekben
Követelmények
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos MS Office programismeret
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • A szükséges munkabírással rendelkezni a kiemelt terhelésű időszakokban
Előnyök
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Mélyépítő piac ismerete
  • Mélyépítési anyagismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi biztosítunk
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Vállalati részvényjegyzési lehetőség
  • Nyári gyermeknapközi lehetőség
Elvárt nyelvtudás

Nem igénel nyelvtudást.

Munkavégzés helye

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra