Beszerzési osztályvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Beszerzési osztályvezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Beszerzési osztályvezető pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • a beszerzési osztály operatív irányítása, támogatása a Beszerzési igazgatóval együttműködve,
  • a beszerzési tevékenység koordinálása, üzemeltetéshez szükséges áruk és szolgáltatások beszerzése,
  • beruházásokhoz kapcsolódó beszerzések koordinálása,
  • új beszállítói lehetőségek feltérképezése,
  • beszállítói kapcsolatok kezelése,
  • beszerzési ütemtervek nyomon követése,
  • beszerzési stratégia, akciótervek készítésében és kivitelezésében való részvétel,
  • árak és beszerzési feltételek tárgyalása,
  • statisztikák és beszámolók készítése,
  • a beosztott dolgozók felügyelete és motiválása,
  • társosztályokkal való szoros együttműködés.
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel (műszaki és/vagy gazdasági), és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik vezetői pozícióban,
  • talpraesett, folyamatgondolkodó, vezető személyiségnek tartja magát,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete (Excel, PPT),
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezik,
  • stratégiai gondolkodásmód jellemzi munkáját.
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • versenyképes fizetést, prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Elvárt nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás:

Olyan kollégára van szükségünk, aki a gyakorlatban is használható angol nyelvtudással rendelkezik (minimum középfokú nyelvtudás).  Anyavállaltunk francia, ezért a francia nyelv ismerete előnyt jelent, de a hivatalos munkanyelv leginkább az angol.

Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra