Telepvezető

Vasvár

Veolia Waste Hungary Kft.

Veolia Waste Hungary Kft. - Telepvezető

Vasvár

A Veolia Waste Hungary Kft. Telepvezető pozícióba keres új munkatársat vasvári munkavégzéssel!

A Veolia-csoport hulladékgazdálkodási üzletágába tartozó Veolia Waste Hungary Kft., a magyarországi környezetvédelmi ipar egyik kiemelkedő szereplője. A társaság hulladékkezelési portfóliója széles skálán mozog. Vasvári telepén a hulladékokból SRF tüzelőanyag készül, továbbá a cég hulladékgazdálkodási szolgáltatást is nyújt ipari ügyfeleinek. A társaság célja a környezettudatos hulladékgazdálkodás mellett a körforgásos gazdasági modell megvalósítása.

Főbb feladatok, munkák:

  • a telephely és létesítményeinek önálló felügyelete, irányítása
  • a telephelyre történő ki és beszállítások, valamint a gyártási, raktározási folyamatok adminisztrációjának felügyelete, irányítása
  • az áru ki- és felrakodás szakszerűségének ellenőrzése
  • beérkező alapanyag és kimenő áru minőség ellenőrzése a szabványok ismeretében
  • a termék gyártás folyamatában történőt ellenőzrése
  • az átvett áruk azonosítása, eltérések jelzése a nyilvántartáskezelőnek
  • a termelőeszközök üzemképességének biztosítása, javítások megszervezése
  • hatósági ellenőrzésekben közreműködés
  • beruházási tervek összeállításában közreműködés
  • pályázatok előkészítésében közreműködés
  • telephelyen végzett beruházások felügyelete, feltételek biztosítása
  • karbantartási tervek összeállítása, végrehajtatása
  • biztosítja a minőségbiztosítás, valamint az ügyfelek részére történő pontos, teljes értékű és a minőségbiztosítási menedzsment követelményeinek megfelelő szállítást
  • a telephelyre vonatkozó riportálásban közreműködés
Követelmények
  • minimum műszaki (gépész) vagy környezetvédelmi középfokú végzettség releváns 3 éves termelésirányításban végzett szakmai tapasztalattal
  • telephelyvezetői gyakorlat előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és terhelhetőség
  • MS word, excel használat
  • felsőfokú műszaki végzettség és/vagy környezetvédelmi végzettség
  • hulladéktelepkezelő OKJ végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • egy környezettudatos cég tagjaként szakmai fejlődési lehetőség
  • egyedi technológiák megismerése
  • versenyképes bér és béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye

Vasvár