Műszaki project manager

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Műszaki projektmenedzser

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Műszaki projektmenedzser pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • kapcsolatot tart a pályázatfigyelővel,
  • közreműködik a műszaki projektek előkészítésében, a részletes tervezés és a végrehajtás folyamatában,
  • koordinálja a megvalósításban részt vevő szereplők kommunikációját,
  • elemzéseket, kimutatásokat, prezentációkat, előterjesztéseket, tájékoztatókat, beszámolókat készít,
  • műszaki területen szerzett szakmai javaslataival segíti a projektcélok elérését,
  • figyelemmel kíséri a projektjelentések elkészítését, nyomon követi a projekthez kapcsolódó megállapodások, szerződések, megrendelések előrehaladását (különös tekintettel a változások pénzügyi vonatkozásaira),
  • támogatja a projekt után követését,
  • részt vesz a külső szerződések előkészítésében, kapcsolatot tart az ellenőrző hatóságokkal.
Követelmények
  • műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • EU projekt és/vagy pályázat menedzsment területén szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvismerettel rendelkezik,
  • feladatait folyamatszemléletű gondolkodásmóddal tudja elvégezni,
  • kiváló kommunikációs és koordinációs készséggel rendelkezik,
  • precíz, megbízható munkavégzés jellemzi munkáját,
  • nem riad vissza a probléma megoldástól.
  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).
Egyéb információk

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Munkavégzés helye

Budaörs