Gépészmérnök (turbina szakértő)

Budapest

Budapesti Erőmű Zrt.

Budapesti Erőmű Zrt. - Gépészmérnök (turbina szakértő)

Budapest

A Budapesti Erőmű Zrt. keresi új munkatársát gépészmérnök pozícióba!

A Budapesti Erőmű Zrt több mint 100 éve látja el a fővárost távfűtéssel és villamos energiával. Társaságunk nem csak abban vállal felelősséget, hogy korszerű technológiák alkalmazásával csökkentse a környezeti terhelést és 140.000 lakás távfűtéssel való ellátását, hanem abban is, hogy olyan munkahelyi környezetet és légkört teremtsen, amelynek alapja az együttműködés, a magas szakmai színvonal és az elköteleződés.

Cégcsoportunk elkötelezett abban, hogy minden tevékenységét a legszigorúbb jogi és etikai normák szerint folytassa. Nem toleráljuk a korrupciót, vagy annak kísérletét, ezért bevezettük az ISO 37001 antikorrupciós irányítási rendszert, mely a korrupciómentes működés és kultúra kialakítását és fejlesztését támogatja.

Feladatok, amik Önre várnak:

  • Gázturbinák (GE 6FA és 9E) és gőzturbinák (Siemens, ALSTOM) karbantartási folyamatainak előkészítése, lebonyolítása
  • Kis forgó gépek, szivattyúk, kompresszorok szakmai felügyelete
  • Szakmai kockázatelemzések készítése, és javaslattétel
  • Üzemvitel műszaki támogatása, üzemzavarok megelőzésében, elhárításában, kivizsgálásában való részvétel
  • A technológiai változások folyamatos nyomon követése
  • Együttműködés más szakterületekkel
  • Projektek szakmai támogatása
Követelmények
  • rendelkezik gépészmérnöki felsőfokú végzettséggel
  • van legalább 5 év tapasztalata erőművi technológiák területén
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Windows, Office, CAD rendszerek)
  • rendelkezik középfokú angol nyelvismerettel és szakmai angol nyelvi ismeretekkel
  • van B kategóriás jogosítványa
  • jellemző Önre az önállóság, a határozott döntéshozatali képesség
  • szereti rendszerszinten látni és kezelni a felmerülő helyzeteket, problémákat
  • munkavégzésére jellemző a pontosság, precizitás
  • szívesen dolgozik együtt más szakterületek képviselőivel egy probléma megoldásán
Előnyök
  • ismeri az SAP vállalatirányítási rendszert
Amit mi biztosítunk
  • versenyképes alapbért
  • cafetériát
  • kollektív szerződésben foglalt egyéb juttatásokat
  • áramdíj kedvezményt
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • ingyenes igénybe vehető egészségügyi szűrő programokat
  • ingyenes parkolási lehetőséget
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget
Egyéb információk
  • Munkavégzés helye: Budapesti Erőmű központja, időszakosan Kelenföldi, Újpesti és Kispesti erőművek
  • Munkaidő: teljes munkaidő / folyamatos munkarend
  • Határozatlan munkaviszony
Munkavégzés helye

Budapest