Vegyésztechnikus

Budapest

Budapesti Erőmű Zrt.

Budapesti Erőmű Zrt. - Vegyésztechnikus

Budapest

A Budapesti Erőmű Zrt. keresi új munkatársát Vegyésztechnikus pozícióban!

Feladata

A Budapesti Erőmű Zrt több mint 100 éve látja el a fővárost távfűtéssel és villamos energiával. Társaságunk nem csak abban vállal felelősséget, hogy korszerű technológiák alkalmazásával csökkentse a környezeti terhelést és 140.000 lakás távfűtéssel való ellátását, hanem abban is, hogy olyan munkahelyi környezetet és légkört teremtsen, amelynek alapja az együttműködés, a magas szakmai színvonal és az elköteleződés.

Cégcsoportunk elkötelezett abban, hogy minden tevékenységét a legszigorúbb jogi és etikai normák szerint folytassa. Nem toleráljuk a korrupciót, vagy annak kísérletét, ezért bevezettük az ISO 37001 antikorrupciós irányítási rendszert, mely a korrupciómentes működés és kultúra kialakítását és fejlesztését támogatja.

Feladatok, amik Önre várnak:

  • Az erőmű napi üzemeltetéséhez kapcsolódó általános, illetve ismétlődő feladatok ellátása.
  • A monitoring és diagnosztikai rendszerekben képződő adatok, beérkező vizsgálati jelentések, információk rendszerezése.
  • A vízelőkészítő technológia, erőművi vegyészeti szakterület szakmai felügyelete a vegyész szakterületi felelős koordinációja mellett.
  • Tartalékos szolgálat standard munkavégzésének megszervezése.
  • A szolgálatvezényléshez kapcsolódó feladatok ellátása.
Követelmények
  • rendelkezik vegyésztechnikusi végzettséggel
  • alap felhasználói szinten tudja kezelni az MS Office programokat
Előnyök
  • szerzett tapasztalatot vegyészeti berendezések üzemeltetésében vagy karbantartásában
  • találkozott erőművi technológiával
  • kezelte az SAP MM, PM moduljait
Amit mi biztosítunk
  • versenyképes alapbért
  • cafetériát
  • kollektív szerződésben foglalt egyéb juttatásokat
  • áramdíj kedvezményt
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • betanítást, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • ingyenes igénybe vehető egészségügyi szűrő programokat
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget
Munkavégzés helye

Budapest