VEOLIA AKADÉMIA - BUDAPEST

Budapest

Budapesti Erőmű Zrt.

Budapesti Erőmű Zrt. - Veolia Akadémia - BUDAPEST

Budapest

Indul a Veolia Akadémia utánpótlás program!

Innovatív, oktatással egybekötött munkalehetőséget kínál a magyarországi Veolia cégcsoport kazángépész és kazánkezelő munkakörbe.

Várjuk a jelentkezőket egy olyan munkahelyre, amely már több mint 25 éves szakmai tapasztalattal a magyar energetikai piac meghatározó szereplője.

A lehetőséget olyan jelentkezőknek ajánljuk, akik úgy érzik, hogy szívesen tanulnának meg egy egyedülálló, keresett szakmát és, akik hosszú távra keresnek biztos munkahelyet.

A projekt során szakmai betanulást és egyben stabil állást is kínálunk.

A program része a munkakörre való felkészítés, ugyanakkor már a tanulási idő alatt is szilárd hátteret és bejelentett munkaviszonyt biztosítunk a résztvevőknek.

Ez egy hosszú távú lehetőség, melyben célunk olyan eltökélt emberek elhelyezése, akik szeretnének egy élenjáró vállalatnál, stabil, felelősségteljes munkakörben fejlődni.

Jelentkezzen Ön is, új, biztonságot jelentő szakmája már várja!

Az Ön jövője a mi energiánk!

Követelmények

A részvételhez nem szükséges semmilyen szakmai előképzettség, csupán érettségi bizonyítvány.

Egyaránt várjuk pályakezdők és más szakmából érkezők jelentkezését.

Fontos a tanulási és hosszútávú munkavégzés iránti elkötelezettség.

Amit mi biztosítunk
  • szakmára való betanítás,
  • stabil háttér
  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú elhelyezkedés
  • befogadó csapat
  • felelősségteljes munkakör
  • kiegyensúlyozott napirend
Munkavégzés helye

Budapest