Ács-állványozó

Ajka

Bakonyi Erőmű Zrt.

Bakonyi Erőmű Zrt. - Ács-állványozó

Ajka

Feladata
  • Ács, állványozó szakon szerzett szakmunkás bizonyítvány
  • Mélyépítési, állványozási és zsaluzási munka elvégzése és fedélszerkezetek készítése
  • Zsaluzási feladatok elkészítése akár több méter magasban is
  • Hagyományos és korszerű állványzat készítése és bontása
  • Fa fedélszerkezetek, fafödémek stb. építése, helyreállítása, felújítása, megerősítése, átalakítása
Követelmények
  • Magasban történő munkavégzés ne okozzon gondot
  • A feladat megfogalmazásban rögzített területeken történő munkavégzés vállalása szakmai irányítás mellett.
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Amit mi biztosítunk
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Egy műszakos munkarend
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria juttatás és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíjkedvezmény
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye

Ajka