Kazángépész

Oroszlány

CHP-INVEST Kft.

CHP-INVEST Kft. - Kazángépész

Oroszlány

A CHP-INVEST Kft., a Veolia Energia cégcsoport tagja kazángépész pozícióba teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

  • Az erőmű kalorikus gépeinek és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kisérése, munkaterület átadása, átvétele
  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése
Követelmények
  • Kazángépész/Turbinagépész/Erőművi gépész/Érettségi/műszaki technikum/gépész irányú szakmunkás bizonyítvány
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatos, megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett folyamatos gyakorlat

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Lehetőség a fejlődésre, előre lépésre
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Folyamatos munkarend (6-14 / 14-22 / 22-06)
  • Folyamatos műszakpótlék: 50%
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • 13. havi fizetés
Munkavégzés helye

Oroszlány