Kontrolling vezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kontrolling vezető

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Kontrolling vezető pozícióba keres munkatársat

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Napjainkban a természeti erőforrások elérhetősége egyre szűkösebb, miközben az irántuk való igény folyamatosan növekszik. Az egyre inkább városiasodó társadalomnak a klímaváltozás hatásaival is szembe kell néznie. Ilyen körülmények között az emberiségnek újra kell értelmeznie az erőforrásokhoz való viszonyát, és olyan – a jelenleginél hatékonyabb – gazdasági modellre kell átállnia, amely hosszú távon biztosítja a környezeti, társadalmi és gazdasági fenntarthatóságot.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Bővebb információ itt olvasható: https://www.veolia.hu/en és https://www.youtube.com/channel/UC0bH0REJqzm0ETM11AmYJhg

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • felügyeli és koordinálja a havi és rendszeres anyavállalati riportok, prezentációk határidőre történő összeállítását,
  • elemzéseket készít és részt vesz vezetői döntéstámogató anyagok összeállításában,
  • Kontrolling Osztály operatív és szakmai irányítása,
  • vezeti a tervezési feladatok, éves terv és tervaktualizálások határidőben és pontosan történő teljesítését,
  • aktívan részt vesz az éves és középtávú tervek elkészítésében és aktualizálásában, a kontrolling csoport operatív tevékenységének monitorozásában,
  • elvégzi az akvizíciós projektek, üzleti fejlesztések pénzügyi támogatását, továbbá üzleti modelleket készít,
  • biztosítja a külső adatszolgáltatások határidőre történő összeállítását
Követelmények

Nálunk a helye, ha:

  • felsőfokú végzettséggel (preferáltan közgazdasági/pénzügyi területen), és minimum 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik vezetői pozícióban,
  • rendelkezik IFRS tudással és számviteli ismeretekkel,
  • angol nyelvet kommunikáció szinten ismeri,
  • talpraesett, terhelhető személynek tartja magát, aki nem riad vissza a rövid határidőktől,
  • szívesen végez operatív munkát a vezetői feladatok mellett,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismeretével rendelkezik (Excel, PPT),
  • kiemelkedő logikai és elemző képességgel rendelkezik,
  • önálló, operatív és precíz munkavégzés jellemzi munkáját, de fontos számára egy támogató, összetartó csapat megléte.
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • alapbéren felül prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • OTP számlavezetési kedvezményt,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget.
Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi, zöld övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra