Távhőágazat (Szenior) Projektvezető

Budaörs

CHP Energia Zrt.

CHP Energia Zrt. - Távhőágazat (Szenior) Projektvezető

Budaörs

CHP Energia Zrt. Távhőágazat (Szenior) Projektvezető pozícióba keres munkatársakat üzletfejlesztési csapatunk bővítése céljából.

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, az építőipar és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Cégcsoportunk elkötelezett abban, hogy minden tevékenységét a legszigorúbb jogi és etikai normák szerint folytassa. Nem toleráljuk a korrupciót, vagy annak kísérletét, ezért bevezettük az ISO 37001 antikorrupciós irányítási rendszert, mely a korrupciómentes működés és kultúra kialakítását és fejlesztését támogatja.

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • projektvezetés távhőtermelés és -szolgáltatás, valamint hőszivattyús megoldások területén,
  • meglévő termelőeszközök fejlesztési lehetőségeinek azonosítása,
  • műszaki és működésfejlesztési projektek vezetése,
  • üzletfejlesztési lehetőségek feltérképezése, új ügyfelek felkutatása,
  • az ajánlatok felelős előkészítése, képviselete,
  • szerződések előkészítése, aláíratása,
  • adott projekt kapcsán prezentációk, döntés előkészítő anyagok, üzleti terv és gazdaságossági költségszámítás készítése,
  • értékesítési elvárások teljesítése a vállalati stratégiával összhangban,
  • kapcsolattartás az iparági szakmai szervezetekkel,
  • aktív szerepvállalás a távhő ágazati szakmai fórumok munkájában.
Követelmények
  • felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki mérnök végzettséggel rendelkezik,
  • hasonló feladatkörben minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalatot szerzett, és/vagy távhő ágazatban szerzett 5 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezik a szakterületet érintő kihívásokról és lehetőségekről,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban egyaránt,
  • felhasználói szinten kezeli a MS Office-t (kiemelten Excel, Word),
  • jó kommunikációs és tárgyalási készséggel bír,
  • személyiségét a proaktív hozzáállás és üzleti szemlélet jellemzi.
  • műszaki, azon belül energetika terén szerzett tudás, esetleg projektekben szerzett szakmai tapasztalattal.
  • értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • nemzetközi csoport által biztosított stabil vállalati és szakmai háttér
  • részvétel komplex, akár nemzetközi projektekben,
  • céges gépjármű használat,
  • céges mobiltelefon használat, céges előfizetés keretében,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően),
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőség,
  • évente egészségügyi szűrővizsgálatokon való részvételi lehetőség.
Munkavégzés helye

Budaörs