Munkagép csoport koordinátor

Pécs

Pannon Biomassza Kft.

Pannon Biomassza Kft. - Munkagép csoport koordinátor

Pécs

A Pannon-Biomassza Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja Munkagép csoport koordinátor pozícióba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra munkatársat keres.

Feladata

Koordinátorként az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Hosszútávú és éves üzemeltetési és CAPEX tervezés előkészítése
  • Üzemeltetési és beruházási igények, szerződések előkészítése
  • Belső előterjesztések műszaki tartalmának egyeztetése a beszerzési osztállyal
  • Üzemeltetési és beruházási igények nyomon követése
  • Havi adatszolgáltatások elvégzése a társosztályok felé
  • Kifizetések ellenőrzése, aktiválások elkészítése, valamint leadása a számviteli osztály részére
  • A beszerzési osztály támogatása
  • A belső vállalati rendszerekben az igények felvitele, számlakezelés
Követelmények

Szívesen látnánk a csapatunkban, ha:

  • rendelkezik középfokú gazdasági szakirányú végzettséggel
  • felhasználó szintű MS Office ismeretei vannak (Excel, Word)
  • megbízható, önálló és fegyelmezett személyiség
  • nagyfokú precizitással végzi munkáját
  • talpraesett, terhelhető, jó problémamegoldó képessége van
  • jó kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik
Előnyök

A kiválasztás során előnyt jelent az Ön számára:

  • Navision rendszer ismerete
  • Therefore rendszer ismerete
Amit mi biztosítunk

Amivel megháláljuk az elköteleződését:

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Áramdíj kedvezmény
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
Egyéb információk

A Pannon Biomassza Kft. Pécsen található telephelye a Pannon Hőerőmű szerves része. A vállalat több mint 25 éves múltra tekint vissza, és célja a környezettudatos energiatermelés megújuló alapú energiaforrások felhasználásával.

Ha szeretne Ön is hozzájárulni Pécs városának hő és energia ellátásához jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye

Pécs