Villamosmérnök

Budapest

Budapesti Erőmű Zrt.

Budapesti Erőmű Zrt. - Villamosmérnök

Budapest

A Budapesti Erőmű Zrt. keresi Villamosmérnök munkatársát.

Feladata

A Budapesti Erőmű Zrt több mint 100 éve látja el a fővárost távfűtéssel és villamos energiával. Társaságunk nem csak abban vállal felelősséget, hogy korszerű technológiák alkalmazásával csökkentse a környezeti terhelést és 140.000 lakás távfűtéssel való ellátását, hanem abban is, hogy olyan munkahelyi környezetet és légkört teremtsen, amelynek alapja az együttműködés, a magas szakmai színvonal és az elköteleződés.

Cégcsoportunk elkötelezett abban, hogy minden tevékenységét a legszigorúbb jogi és etikai normák szerint folytassa. Nem toleráljuk a korrupciót, vagy annak kísérletét, ezért bevezettük az ISO 37001 antikorrupciós irányítási rendszert, mely a korrupciómentes működés és kultúra kialakítását és fejlesztését támogatja.

Feladatok, amik Önre várnak:

  • Erőműi technológiai berendezések üzemfenntartási feladatainak ellátása villamos szakterületen,
  • Üzemfenntartási feladatok tervezésében részvétel (éves és középtávú tervezés)
  • Éves tervezett karbantartások és kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátása,
  • Szolgáltatások, alkatrészek megrendelése, kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • A szakterülethez tartozó kollégák szakmai támogatása a napi munkavégzésben,
  • Kapcsolattartás társszervezetekkel,
  • Részvétel az erőművi technologiában aktuálisan felmerülő hibák szakmai kezelésében,
  • Alvállalkozói munkák ellenőrzése, teljesítésük igazolása,
  • Jelentések, dokumentációk készítése.
Követelmények
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • van már 3 éves villamos területen szerzett munkatapasztalata,
  • rendszeresen használja az MS Office szoftvereket,
  • szeret másokkal együtt dolgozni egy feladat megoldásában,
  • munkavégzésre jellemző a pontosság,
  • jó a problémamegoldásban
Előnyök
  • rendelkezik villamos területen szerzett szakképzettséggel (villamos biztonsági felülvizsgáló, villamos alállomás kezelő, villamos hálózat kezelő, erősáramú elektrotechnikus)
  • használt már SAP-t,
  • nem okoz gondot angol nyelvű leírások értelmezése,
  • rendelkezik iparági tapasztalattal karbantartói vagy üzemeltetői vonalon,
  • van irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalata
Amit mi biztosítunk
  • versenyképes alapbért
  • cafetériát
  • kollektív szerződésben foglalt egyéb juttatásokat
  • áramdíj kedvezményt
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • betanítást, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • ingyenes igénybe vehető egészségügyi szűrő programokat
  • ingyenes parkolási lehetőséget
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra