HR munkatárs

Oroszlány, Tatabánya

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - HR Specialista

Oroszlány

HR munkatársat keresünk Tatabánya és Oroszlány környékére.

Feladata
  • Álláshirdetések szerkesztése, feladása
  • Beérkező pályázatok előszűrése, adatbázis szűrés
  • Interjúszervezés és interjúztatás, esetleges tesztelések, összefoglalók készítése
  • Csoportos tájékoztatók megszervezése és lebonyolítása
  • Új, lokális toborzási megoldások kialakításában történő aktív részvétel, új toborzási csatornák felkutatása
  • Karrier oldal és belsős HR rendszerek naprakészen tartása
  • Külsős kitelepüléseken való részvétel (Állásbörzék, iskolai toborzások)
  • Belépő üdvözlő csomag elkészítése
  • Munkavállalók belépésének segítése, támogatása
  • HR-adminisztráció, nyilvántartás
  • Képzések, oktatások szervezése
  • Képzőintézményekkel és szakképesítést adó cégekkel, oktatókkal való kapcsolattartás
  • Cég képviselete állásbörzéken és toborzó rendezvényeken
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztratív és dolgozói tájékoztatási feladatok (cafeteria, egészségpénztár, vállalati részvényjegyzéskor dolgozók támogatása)
  • Kimutatások, statisztikák, riportok készítése
Követelmények
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • 5 év tapasztalat kék galléros , de nem betanított munkakörök toborzásban
  • Felhasználói szintű gmail, google drive, google doc és google sheet ismeret
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Nyitott személyiség
Előnyök
  • Szeret dolgozni és motiválni másokat
  • Elkötelezett, ambiciózus
  • Eredményorientált
Amit mi biztosítunk
  • A HR munkatárs közvetlenül a HR vezetőnek riportál
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Barátságos légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Egyéb információk

Közműszolgáltató keres egy 300 fős szervezet barnamezős beruházás keretében történő felépítéséhez HR munkatársat Tatabánya és Oroszlány környékére. A Központi HR szervezet támogatásával és iránymutatásával, velük szorosan együttműködve kell a szükséges, speciális szakképesítéssel rendelkező munkatársakat felkutatni, kiválasztani és beléptetni, vagy ilyen képesítést megszerezni vágyó jelölteket kiválasztani, beléptetni és oktatásukat megszervezni.

Munkavégzés helye

Oroszlány
Tatabánya