Riporting munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Riporting munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Gazdasági Igazgatóság Riporting Csoportjára Riporting munkatárs pozícióba keres munkatársat teljes munkaidőbe

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Bővebb információ itt olvasható: https://www.veolia.hu/en

Önt keressük, ha szívesen dolgozna kontrolling táblázatokkal, melyeket megadott formátumban angol nyelvű riportokká kell átalakítania!

Mindennapi feladatai az alábbiak lesznek:

  • havi és rendszeres anyavállalati riportok, prezentációk, konszolidált pénzügyi kimutatások készítése,
  • részvétel a tervezési feladatok, éves terv és tervaktualizálások készítésében,
  • riportálási felületek rendszeres használata (adatgyűjtés, feltöltés, változások nyomon követése),
  • cégcsoporton belüli pénzügyi kapcsolatok ellenőrzése,
  • egyéb jelentések és adatszolgáltatások készítése.
Követelmények

A leendő kolléga sikeres munkavégzéséhez felsőfokú gazdasági végzettség, továbbá 2-3 éves gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat és angol nyelv ismerete szükséges.

Várjuk jelentkezését, amennyiben fiatalos, lendületes csapatban szeretne dolgozni egy modern irodai környezetben, szívesen fejleszti tudását, továbbá szereti a kiszámíthatóságot a munkájában!

Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra