Riporting munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Riporting munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Gazdasági Igazgatóság Riporting Csoportjára Riporting munkatárs pozícióba keres munkatársat teljes munkaidőbe

Feladata

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Bővebb információ itt olvasható: https://www.veolia.hu/en

Önt keressük, ha szívesen dolgozna kontrolling táblázatokkal, melyeket megadott formátumban angol nyelvű riportokká kell átalakítania!

Mindennapi feladatai az alábbiak lesznek:

  • havi és rendszeres anyavállalati riportok, prezentációk, konszolidált pénzügyi kimutatások készítése,
  • részvétel a tervezési feladatok, éves terv és tervaktualizálások készítésében,
  • riportálási felületek rendszeres használata (adatgyűjtés, feltöltés, változások nyomon követése),
  • cégcsoporton belüli pénzügyi kapcsolatok ellenőrzése,
  • egyéb jelentések és adatszolgáltatások készítése.
Követelmények

A leendő kolléga sikeres munkavégzéséhez felsőfokú gazdasági végzettség, továbbá 2-3 éves gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat és angol nyelv ismerete szükséges.

Munkája során nagyfokú önállóságot fog kapni, kapcsolatot fog tartani kontrolling területen dolgozó kollégákkal, cégcsoport leányvállalataival.

Az anyavállalati határidők betartása rugalmasságot fog kérni leendő kollégánktól.

Cserébe szakmai fejlődést, számos riportfelület megismerését és energia piacra történő rálátást fogunk tudni biztosítani.

Várjuk jelentkezését, amennyiben fiatalos, jó stressztűrő személynek tartja magát, aki nem riad vissza a pontos, precíz munkavégzéstől!

Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk még:

  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • fiatalos, pörgős csapatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • OTP számlavezetési kedvezményt,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • női tornalehetőséget.
Egyéb információk

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Munkavégzés helye

Budaörs