Bér- és munkaügyi munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Bér- és munkaügyi munkatárs

Budaörs

Veolia Energia Magyarország Zrt. Munkaügyi Osztályának Bér és TB Csoportjára Bér és munkaügyi munkatárs pozícióba keres munkatársat azonnali munkakezdési lehetőséggel!

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Feladataink változatosak, íme néhány példa:

  • bérszámfejtési feladatok ellátása
  • adó és járulékbevallás elkészítése
  • munkatársak beléptetése, kiléptetése
  • adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • kapcsolattartás hatóságokkal
  • főkönyvi feladás elkészítése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér és munkaügyi kérdésekben
Követelmények
  • szakirányú végzettség
  • minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű Ms Office ismeret
  • talpraesett, rugalmas, lendületes, pozitív személyiségnek tartja magát
  • önálló munkavégzés
Előnyök
  • LOGA bérszámfejtő program ismerete
Amit mi biztosítunk

Amit ajánlunk:

  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • támogató csapatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • OTP számlavezetési kedvezményt,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • női tornalehetőséget.
Egyéb információk

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Munkavégzés helye

Budaörs

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra