Projektvezető

Budaörs, Tatabánya, Miskolc

Veolia Water Solution & Technologies

Veolia Water Solution & Technologies - Projektvezető

Budaörs

Feladata
  • Társaságunk által elnyert szennyvíz- és vízkezelő technológiai beruházások megvalósításának (tervezés, kivitelezés) koordinálása
  • Ütemtervek (műszaki, pénzügyi) készítése
  • Projekt folyamatok műszaki és pénzügyi irányítása és ellenőrzése, valamint ütemterv szerinti megvalósításának felügyelete; megrendelői-, alvállalkozói- és beszállítói kapcsolattartás biztosítása
  • Árajánlatok bekérése, ártükrök készítése, javaslattétel szerződéskötésre
  • A kiviteli munkálatok során a vonatkozó környezetvédelmi, munka- és tűzvédelemi előírások betartatása
  • E-napló vezetése
  • Projekt helyszíneken való bejárás
Követelmények
  • Rendelkezel középfokú és/vagy felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben / területen szerzett szakmai tapasztalatot szereztél már tervezésben
  • Magabiztosan használod a Word, Excel, AutoCAD programokat
  • Van „B” típusú jogosítványod és vezetési hajlandóságod
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Jól kommunikálsz, van benned csapatszellem
Előnyök
  • Szennyvíz-, és vízkezelő telepek tervezési, kivitelezési munkáiban való jártasság
  • FIDIC szerződéses feltételek ismerete
  • Angol-, német-, vagy francia nyelvismeret
Amit mi biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes csapat vagyunk
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kreatív feladatok és szakmai fejlődés vár Rád
  • Versenyképes fizetés biztosítunk béren kívüli juttatásokkal és Cafetériával
  • Éves prémium kifizetést nyújtunk dolgozóinknak
  • Céges autó, mobiltelefon használatát biztosítjuk
  • Kiemelkedő vállalati képzéseinkkel támogatjuk a nyelvtanulást és a szakmai továbbképzéseket
Elvárt nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

Budaörs
Tatabánya
Miskolc