Diszpécser-helyettes

Ajka

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt.

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt. - Diszpécser-helyettes

Ajka

A Veolia Water Solutions & Technologies Mo. Zrt. a nemzetközi Veolia csoport tagjanként több mint 20 éve meghatározó szereplője a magyarországi szennyvíz-, víztisztítási és környezetvédelmi piacnak.

  • A Bakonyi Erőmű Zrt. víz- és vegyiüzem berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete, ellenőrzése,
  • előlágyító és sótalanító blokkok valamint különböző szivattyúk üzemeltetése,
  • fenti berendezések üzemének nyomonkövetése, az üzemi adatok rögzítése,
  • üzemállapot változtatások elvégzése, nyilvántartások vezetése,
  • mérési és vizsgálati adatok rögzítése, feldolgozása,
  • a víz-és vegyiüzem folytonosságot biztosító tevékenységek ellátása, szervezése,
  • a víz-és vegyiüzem berendezéseinek leggazdaságosabb, legjobb hatásfokkal való működtetése,
  • javaslattétel karbantartásokra, azok elvégzésében való részvétel, koordináció, dokumentálás,
  • a termeléshez szükséges vegyianyagok dokumentálása, készlet felmérése.
Követelmények
  • rendelkezik középfokú vegyipari végzettséggel,
  • folyamatos munkarend vállalása,
  • megbízható, önálló és fegyelmezett személyiség,
  • nagyfokú precizitással végzi munkáját,
  • szívesen dolgozik csapatban.
Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • cafetéria juttatás,
  • 13. havi fizetés,
  • támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőség.
Elvárt nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást.

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Ajka

Munkavégzés helye

Ajka

A jelentkezéshez szükséges az alábbi adatokat kitöltenie.
Foglalt!
A mező kitöltése kötelező!
Érvénytelen érték
Ismeretlen eredetű hiba
Helytelen telefonszám formátum
Foglalt!
Foglalt!
Kérjük, fogadja el a felhasználási feltételeket!
A Felhasználási Feltételekben és az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a VEOLIA Energia Magyarország Zrt. kezelje.
A kiválasztás lezárult erre a pozícióra