Vízlágyító kezelő

Ajka

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt.

Veolia Water Solution & Technologies Magyarország Zrt. - Vízlágyító- és sótalanító kezelő

Ajka

  • Az erőmű vízüzemi berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete, ellenőrzése és karbantartás előkészítő munkák
  • Előlágyító blokkok kezelése, üzemeltetése
  • Sótalanító blokkok kezelése, üzemeltetése
  • Különböző szivattyúk üzemeltetése, ellenőrzése
  • Fenti berendezések üzemének nyomon követése, az üzemi adatok rögzítése,
  • Vízüzemi segédanyagok (nátronlúg, sósav, mészhidrát stb.) Kezelése (lefejtés, tárolás, felhasználás)
  • Üzemállapot változtatások elvégzése
  • Analitikai mérések végrehajtása
  • Üzemi nyilvántartások vezetése
  • Kisebb karbantartási munkák ellátása

Követelmények
  • Vegyipari szakmunkás vagy műszaki középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Önálló munkavégzés a betanulási időt követően
  • Folyamatos munkarendben való munkavégzés
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • Vegyipari technikum
  • Laboratóriumi gyakorlat
Amit mi biztosítunk
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye

Ajka

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra