Karbantartó, üzemeltető

Ajka

Bakony Távhő Kft.

Bakony Távhő Kft. - Karbantartó, üzemeltető

Ajka

  • Hőközpontok üzemeltetése, kivitelezése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Energetikai gépek üzemeltetése (kompresszor kezelés)
  • Város távhő-vezetékhálózatának üzemeltetése
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése
Követelmények
  • Műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó kommunikációs képesség az ügyfelekkel való megfelelő kapcsolattartás érdekében
  • Folyamatos tanulás iránti elkötelezettség
  • Városon belüli utazási hajlandóság (biciklivel, vagy autóval)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Fűtésszerelő, vízvezetékszerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi biztosítunk
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil munkahely
  • Minden hónapban pontos fizetés
Munkavégzés helye

Ajka