Kazángépész

Budapest Fertő utca 2

Kőbányahő Kft.

Kőbányahő Kft. - Kazángépész

Budapest, Fertő utca 2

Munkatársakat keresünk Kazángépész pozícióba azonnali munkavégzés lehetőséggel.

A Kőbányahő Kft. a Veolia cégcsoport tagja több mint 3 milliárd forint beruházással létesült erőmű tevékenységi körébe 5 ipari fogyasztó, köztük fő fogyasztóként a Richter Gedeon Rt. gőzellátása és a hővel kapcsoltan termelt villamos energia értékesítése tartozik. A 62.5 MW hőteljesítményű és 10 MW villamos teljesítményű erőmű évente mintegy 189 000 MWh hő és 111 000 MWh villamos energiatermelést tesz lehetővé.

Főbb feladatok, munkák:

    • Az erőmű kalorikus gépeinek és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
    • Vízüzemi berendezések, folyamatok távfelügyeleti és helyszíni ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozása
    • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
    • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kisérése, munkaterület átadása, átvétele
    • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése
Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kazángépész végzettségű jelentkezőkön kívül várjuk azon lelkes pályázók önéletrajzát is, akiknek nincs meg a szükséges végzettségük, de érdekli őket a szakma és szívesen részt vennének kazángépész képzésen is!
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeretek (excel)
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Turbinagépész végzettség
  • Kazángépész végzettség
  • Villanyszerelő és villamosmű kezelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
Amit mi biztosítunk

Amit kínálunk:

  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Műszakpótlék
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Minden hónapban pontos fizetés
  • Munkaruha biztosítása