Kazánfűtő

Miskolc

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Veolia Energia Magyarország Zrt. - Kazánfűtő

Miskolc

A Veolia Energia Magyarország Zrt. munkatársat keres Kazánfűtő pozícióba miskolci munkavégzéssel!

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához?

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • gőzüzemű kazánház teljeskörű üzemeltetése,
  • távfelügyeleti folyamatirányító rendszer kezelése,
  • valamint részvétel az ütemezett tervezett karbantartásokban és a hibaelhárításban.

Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kazánkezelő végzettség (OKJ 2-12t/h), vagy műszaki probléma megoldó készség
  • számítógép kezelői alapfokú ismeretek,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • valamint a készenléti jellegű munkaidő vállalása (24 órás munkavégzés).
Előnyök

Mindenképp előnyt jelent:

  • Víz- gáz-, fűtés-, vagy csőszerelő szakmunkás végzettség,
  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség,
  • Épületgépészet terén szerzett tapasztalat,
  • Gőzkazán üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Hőszolgáltatásban szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk

Mindezért cserébe amit kínálunk Önnek:

  • Bejelentett hosszútávú munkalehetőség,
  • Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • Rugalmasság a munkaidő beosztásában.
Munkavégzés helye

Miskolc